Uus isikuandmete kaitse üldregulatsioon - OMEGA LAEN AS

Uus isikuandmete kaitse üldregulatsioon

Hea klient

Seoses alates 25.05 2018 jõustuva andmekaitseseadusega oleme korrastamas oma kliendibaasi. Selleks, et saaksid ka edaspidi Omega Laen AS kampaania teavet ja konkreetselt teile suunatud pakkumisi on meil vaja uuesti Sinu kinnitust, et võime Sulle infot edastada. Soovin saada Omega Laen AS’lt pakkumisi oma e-posti aadressile. Mul on õigus nõusolek igal ajal tagasi võtta.

SOOVIN SAADA PAKKUMISI

Uus isikuandmete kaitse üldregulatsioon on mõeldud kaitsmaks kõikide Euroopa Liidu kodanike privaatsust ning andmaks kaitset andmete väärkohtlemise eest ajas, kus andmekaitsel on järjest suurenev tähtsus. Seoses sellega Omega Laen AS kehtestas isikuandmete töötlemise põhimõtteid. Omega Laen AS kehtiva privaatsuspoliitikaga saate tutvuda SIIT

Omega Laen AS austab oma klientide õigusi ja privaatsust. Terviseteadete saamisel on Sul kõik kohalduvatest õigusaktidest tulenevad õigused. Näiteks on Sul on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta ja loobuda teadete saamisest iga teate juures toodud lingile klikkides. Sul on õigus küsida Omega Laen AS enda kohta käivaid andmeid, mida Omega Laen AS Sinu kohta kogunud on ning õigus nende andmetega tutvuda.

Isikuandmete töötlemisega seotud küsimuste või päringute korral palun võta meie klienditoega ühendust:
e-posti info@omegalaen.loc, telefonistiti +372 6 777 888 või Narva mnt 13, 10151 Tallinn.