Ärilaen alates 9,9% - laen ettevõttele 1 tööpäeva jooksul, omaniku laen firmale, ettevõtte laen, kalkulaator, alustava ettevõtte laen juhatuse liikmele ettevõtte alustamiseks

Ärilaen

Summa
-
+
euro
Al. 2000 € kuni 2000000 €
Periood
-
+
kuud
Alates 1 kuni 360 kuud
Kuumakse kokku 161€
Arvutus on ligikaudne, ei sisalda Euribori ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.
Vastus 1 tööpäeva jooksul
Aastaintress alates 9,9%
Tasuta nõustamine

Ärilaen on kasulik lahendus käibevahendite rahastamiseks äritegevuse laiendamiseks või ettenägematute kulude tasumiseks ja/või võlgnevuste kustutamiseks. Laen ettevõttele samuti mõeldud investeeringuteks uutesse projektidesse või äripindade ostuks. Ärilaenu paindlik graafik võimaldab valida Sinu äritegevusele vastuvõetava kuumakse suuruse, samuti on võimalikud nullmaksed kuni 6 kuu jooksul.

Laenu tingimused

Ärilaenu laenusumma

alates 2 000 € kuni 2 000 000 €, ning mitte rohkem kui 70% tagatise turuväärtusest kinnisvaralaenu puhul

Aastaintress

alates 9,9% + 6 kuu Euribor

Periood

kuni 20 aastat

Ettevõtte laenu tagasimaksmise tingimused

Pakume oma klientidele ärilaenu mitmesuguseid maksegraafikute variante:

  • Annuiteetgraafik, kus laenu tagasimaksmine ja intresside tasumine toimub valitud perioodi jooksul.
  • Bullet-graafik, kus valitud perioodil toimub ainult intresside tasumine, laenu põhiosa tasutakse perioodi lõpul. Ideaalne kinnisvara müügi planeerimiseks 1-2 aasta jooksul
  • Balloon-graafik nullmaksetega: laenu ja kõigi intresside tagasimaksmine toimub ühe maksena laenuperioodi lõpus.
  • Balloon-graafik osaliste maksetega: erinevalt eelmisest variandist tasutakse osa intressidest igakuiselt ja ülejäänud osa laenuperioodi lõpul koos laenu tagasimaksega.

Samuti eespool kirjeldatud graafikute igasugune kombineerimine, mis võimaldab valida sobiva maksesumma.

Meil on paindlikud ärilaenu tagasimaksmise tingimused. Kui Sa ei tea, millist varianti valida või mis on konkreetses olukorras parim, võta ühendust meie konsultantidega ja saad professionaalset nõu.

Laenupuhkus

Võimalus tasuda ainult intressimakseid kuni 12 kuu jooksul.

Tagatis

Korter, maja, äripind, krunt koos kommunikatsioonide ja juurdepääsuteedega. Tagatiste geograafia: Tallinn, Tartu, Pärnu, Narva või nende ümbrus, Keila, Maardu ja Kuressaare.

Hindamisakt

Tüüpkorterite puhul üldjuhul ei nõuta, teiste tagatiste puhul sobib kuni 6 kuu vanune hindamisakt.

Aktsepteeritavad kinnisvarabürood: Domus Kinnisvara, 1Partner Kinnisvara, Arco Vara, LVM Kinnisvara, Pindi Kinnisvara, Ober Haus, Uus Maa Kinnisvarabüroo, LAHE Kinnisvara, ERI.

Korduma kippuvad küsimused

Laenulepingu sõlmimise tasu

1-3%, min 70 €

Lepingu ennetähtaegne lõpetamine *

Vastavalt kehtiva lepingu tingimustele

Maksepäeva muutmine

üks kord aastas tasuta

Lepingu ja maksegraafiku tingimuste muutmine

1,5%, min 70 €

Esimene meeldetuletuskiri võlgnevusest

0 €

Korduv meeldetuletuskiri

5 €

Võlanõudekiri

35 €

Teatis kindlustuse kohustuse täitmata jätmise kohta

5 €

Meeldetuletuskiri käendajale, tagatise omanikule või solidaarvõlgnikule

5 €

Tõendite väljastamine

10 €

* vastavalt Võlaõigusseaduse §411-le

Laenusumma suurendamisel arvestatakse lepingutasu juurdeantavalt summalt. Intressimäära muutmisel arvestatakse lepingutasu tagastamata laenusummalt.

NB! Kliendipoolselt lepingu rikkumisel on OMEGA LAEN AS’il õigus kohaldada hinnakirjast erinevat tasu.

Laen ettevõttele on väga oluline, sest see võimaldab ettevõttel kasvada ja areneda. Järgnevalt on toodud mõned põhjused, miks laen võib ettevõttele kasulik olla:

  1. Uute seadmete ja tehnoloogiate soetamine: Laenu abil saab ettevõte soetada uusi seadmeid ja tehnoloogiaid, mis võivad suurendada tootlikkust ja parandada kvaliteeti.
  2. Suurendada kapitali: Laen võib anda ettevõttele võimaluse suurendada oma kapitali ja rahastada uusi projekte.
  3. Laiendada tegevust: Laen võib anda ettevõttele võimaluse laiendada oma tegevust ja siseneda uutesse turge või avada uusi filiaale.
  4. Parandada likviidsust: Laen võib anda ettevõttele lisaraha, mis võib parandada selle likviidsust ja võimaldada sel paremini investeerida ja kasvada.
  5. Kiirendada kasvu: Laen võib anda ettevõttele võimaluse kiirendada oma kasvu ja saavutada eesmärke kiiremini.

Kokkuvõttes võib öelda, et ettevõttele laenu andmine on väga oluline, sest see võimaldab sel investeerida ja kasvada. Kuid tuleb meeles pidada, et laenu võtmisel tuleb olla hoolikas, et vältida maksejõuetust ja muid negatiivseid tagajärgi.

Meie lehel on võimalik kasutada ärilaenu kalkulaatorit, mis aitab teil arvutada oma laenu kulusid ja intressimäära. See on kasulik, sest see annab teile ülevaate laenukuludest ja -tähtajast ning võimaldab teil paremini planeerida oma rahalisi vahendeid. See aitab teil otsustada, kas ärilaen on teie jaoks sobilik ja kui suures ulatuses te soovite laenu võtta.

Ärilaen on suurepärane laenualternatiiv alustavale ettevõttele, sest see annab ettevõttele võimaluse saada lisaraha, mis aitab sel areneda ja kasvada. Alustava ettevõtte laen aitab ettevõttel soetada uusi seadmeid, tehnoloogiat ja materjale, laiendada tegevust, investeerida uutesse projektidesse jne. Alustaval ettevõttel võib olla keeruline saada pangalt või teistelt laenuandjatelt laenu, kuid ärilaen võib olla just see, mida ettevõte vajab, et jõuda järgmisele tasemele. Tuleb aga meeles pidada, et laenu võtmisel tuleb hoolikalt kaaluda laenu kulusid ja maksegraafikut ning kindlasti peaks olema selge laenu tagastamise plaan.