Ärilaen alates 9% - laen ettevõttele 1 tööpäeva jooksul, omaniku laen firmale, ettevõtte laen, kalkulaator, alustava ettevõtte laen juhatuse liikmele ettevõtte alustamiseks

Ärilaen

Kasulik lahendus käibevahendite rahastamiseks äritegevuse laiendamiseks või ettenägematute kulude tasumiseks, uutesse projektidesse investeerimiseks või äripindade ostmiseks.

Vastus 1 tööpäeva jooksul
Aastaintress alates 9%
Tasuta nõustamine

Laenu tingimused

Kasulik lahendus käibevahendite rahastamiseks äritegevuse laiendamiseks või ettenägematute kulude tasumiseks ja/või võlgnevuste kustutamiseks. Samuti mõeldud investeeringuteks uutesse projektidesse või äripindade ostuks. Paindlik graafik võimaldab valida Sinu äritegevusele vastuvõetava kuumakse suuruse, samuti on võimalikud nullmaksed kuni 6 kuu jooksul.

Laenusumma

alates 1 500 € kuni 2 000 000 €, ning mitte rohkem kui 70% tagatise turuväärtusest kinnisvaralaenu puhul

Aastaintress

alates 9% + 6 kuu Euribor

Periood

kuni 30 aastat

Laenu tagasimaksmise tingimused

Pakume oma klientidele mitmesuguseid maksegraafikute variante:

  • Annuiteetgraafik, kus laenu tagasimaksmine ja intresside tasumine toimub valitud perioodi jooksul.
  • Bullet-graafik, kus valitud perioodil toimub ainult intresside tasumine, laenu põhiosa tasutakse perioodi lõpul. Ideaalne kinnisvara müügi planeerimiseks 1-2 aasta jooksul
  • Balloon-graafik nullmaksetega: laenu ja kõigi intresside tagasimaksmine toimub ühe maksena laenuperioodi lõpus.
  • Balloon-graafik osaliste maksetega: erinevalt eelmisest variandist tasutakse osa intressidest igakuiselt ja ülejäänud osa laenuperioodi lõpul koos laenu tagasimaksega.

Samuti eespool kirjeldatud graafikute igasugune kombineerimine, mis võimaldab valida sobiva maksesumma.

Meil on paindlikud laenu tagasimaksmise tingimused. Kui Sa ei tea, millist varianti valida või mis on konkreetses olukorras parim, võta ühendust meie konsultantidega ja saad professionaalset nõu.

Laenupuhkus

Võimalus tasuda ainult intressimakseid kuni 12 kuu jooksul.

Tagatis

Korter, maja, äripind, krunt koos kommunikatsioonide ja juurdepääsuteedega. Tagatiste geograafia: Tallinn, Tartu, Pärnu, Narva või nende ümbrus, Keila, Maardu ja Kuressaare.

Hindamisakt

Tüüpkorterite puhul üldjuhul ei nõuta, teiste tagatiste puhul sobib kuni 6 kuu vanune hindamisakt.

Aktsepteeritavad kinnisvarabürood: Domus Kinnisvara, 1Partner Kinnisvara, Arco Vara, LVM Kinnisvara, Pindi Kinnisvara, Ober Haus, Uus Maa Kinnisvarabüroo, LAHE Kinnisvara, ERI.