Kontaktid - OMEGA LAEN AS

Kontaktid

Omega Laen AS

Registrikood

11691792

Aadress

Narva mnt 13, 10151 Tallinn
Kuva kaardil

Võtke ühendust

+372 5558 0111 +372 677 7888
info@omegalaen.ee

Lahtiolekuaeg

E - R: 9.00 — 17.00

Ülekande rekvisiidid

LHV
IBAN

EE917700771002714526

S.W.I.F.T.

LHVBEE22

Swedbank
IBAN

EE342200221046726376

S.W.I.F.T.

HABAEE2X

Koostöö ja reklaamiga seotud küsimuste puhul palun võtke ühendust: turundus@omegalaen.ee

Inga Kaljužnaja

Inga Kaljužnaja

Sekretär

+372 677 7888
+372 5558 0111

info@omegalaen.ee
Mariina Huttunen

Mariina Huttunen

Juhataja

+372 668 6022
+372 5665 5066

mariina.huttunen@omegalaen.ee
Eduard Kimask

Eduard Kimask

Finantsjuht, Andmekaitsespetsialist

+372 5558 0111

info@omegalaen.ee
Jelena Berkland

Jelena Berkland

Narva esinduse juhataja

+372 356 0800
+372 5801 1118

narva@omegalaen.ee
Nadežda Burdakova

Nadežda Burdakova

Tütarettevõtete arendusjuht

+372 668 6025
+372 5890 8883

nadezda.burdakova@omegalaen.ee
Adelina Freidlin

Adelina Freidlin

Laenuhaldur

+372 677 7888
+372 5810 0111

adelina.freidlin@omegalaen.ee
Inna Käi

Inna Käi

Laenuhaldur

+372 668 6020
+372 5804 4900

inna.kai@omegalaen.ee
Andrei Kimask

Andrei Kimask

Laenuhaldur

+372 668 6021
+372 5890 8886

andrei.kimask@omegalaen.ee
Julia Laasma

Julia Laasma

Laenuhaldur

+372 5890 8887

julia.laasma@omegalaen.ee
Julia Mai Rinne

Julia Mai Rinne

Jurist

+372 5912 5565

jurist@omegalaen.ee

Tallinna esindus

Mariina Huttunen

Juhataja

+372 5665 5066

Lahtiolekuaeg

E-R: 9:00 – 17:00

Aadress

Narva mnt 13, 10151, Tallinn
Kuva kaardil

Narva esindus

Jelena Berkland

Juhataja

+372 356 0800
+372 5801 1118

Lahtiolekuaeg

E-R: 9:00 – 17:00

Aadress

Kerese 3, 20309, Narva
Kuva kaardil

Klaipeda esindus

Jonas Butkus

Juhataja

+370 464 939 64

Lahtiolekuaeg

E-R: 9:00 – 17:00

Aadress

Naujojo sodo 1a, 92118, Klaipeda
Kuva kaardil

Varsaavi esindus

Viacheslav Zagoruiko

Juhataja

+48 576 022 550

Lahtiolekuaeg

E-R: 9:00 – 17:00

Aadress

Świętokrzyska 18/326, Warszawa, 00-052
Kuva kaardil

Kalkulaator