Küpsiste kasutamise põhimõtted - OMEGA LAEN AS

Küpsiste kasutamise põhimõtted

Küpsis ehk cookie on väikesemahuline tekstifail, mille abil salvestatakse Teie arvutisse või muusse seadmesse teavet, kui külastate mõnda veebilehte. Tekstifail sisaldab teavet, mida kasutatakse kindla veebilehe külastajate kasutajakogemuse parandamiseks

Kasutame küpsiseid selleks, et Teile paremat lehe külastuse kogemust pakkuda ja teenuseid osutada. Omega Laen AS vajab küpsiseid seadusest tulenevate kohustuste, lepingus lubatud teenusekvaliteedi ja mugavama teenuse pakkumise ning Teie nõusolekul turundamise eesmärgil.

Küpsised võimaldavad Omega Laen AS-l pakkuda, arendada ja kaitsta finantsteenuseid ning tagada, et teenuste pakkumused vastaksid paremini Teie vajadustele, samuti tagada mugavam ja turvalisem kasutajakogemus.

Küpsised võimaldavad veebilehel jätta meelde Teie eelistused ja isikupärastada meie lehte. Neid andmeid kasutame ainult meie ja neid ei jagata kolmandatele osapooltele.

Omega Laen AS kasutab kahte liiki küpsiseid:

Kasutajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse igal ajal. Vastava soovi korral peab Kasutaja muutma oma veebilehitseja seadeid.

Eri tüüpi veebilehitsejad kasutavad küpsiste keelamiseks erinevaid meetodeid.

Küpsiste blokeerimisel peab Kasutaja arvestama, et kõik veebilehe funktsioonid ei pruugi pärast küpsiste blokeerimist enam Kasutajale kättesaadavad olla.

Küsimuste või kaebuste korral võtke ühendust:

info@omegalaen.ee

+372 6 777 888