Refinantseerimine alates 9% - laenude refinantseerimine maksehäirega, refinantseerimislaen, hüpoteeklaenu ja kiirlaenude refinantseerimine

Refinantseerimine

Võimalus refinantseerida olemasolevaid laenukohustusi soodsamatel tingimustel. Madal intressimäär ja laenu tagasimakseperioodi pikendamine vähendavad laenumaksete igakuist koormust.

Vastus 1 tööpäeva jooksul
Aastaintress alates 9%
Tasuta nõustamine

Laenu tingimused

Selline eraisikute ja juriidiliste isikute rahastamine võimaldavad soodsamatel tingimustel refinantseerida teistes laenuasutustes juba võetud kohustusi. Tänu madalale intressimäärale (alates 9%) ja võimalusele pikendada laenu tagasimakseperioodi kuni 30 aastani aitame vähendada laenumaksete igakuist koormust. Lisaks refinantseerimislaenule on võimalik saada lisalaenu.

Näide 1. Kiirlaenude olemasolul
Kõikide kiirlaenude kogusumma Omega Laen AS
Laenujääk Laenujääk 10 000 € Laenujääk 10 000 €
Laenu tagastamise tähtaeg Laenu tagastamise tähtaeg 36 kuud Laenu tagastamise tähtaeg 36 kuud
Intress Intress 29% Intress 9%
Igakuine makse Igakuine makse 419 € Igakuine makse 318 €
Näide 2. Ettevõttes X võetud laenu summas 20 000 € refinantseerimine ja täiendava laenu saamine summas 2 900 €
Firma Х refinantseeritav laen Omega Laen AS
Laenujääk Laenujääk 20 000 € Laenujääk 20 000 € + 2 900 € = 22 900 €
Laenu tagastamise tähtaeg Laenu tagastamise tähtaeg 60 kuud Laenu tagastamise tähtaeg 60 kuud
Intress Intress 15% Intress 9%
Igakuine makse Igakuine makse 475 € Igakuine makse 475 €
Näide 3. Ettevõttes X võetud laenu summas 20 000 € refinantseerimine, täiendava laenu saamine summas 10 000 € ja laenutähtaja pikendamine
Firma Х refinantseeritav laen Omega Laen AS
Laenujääk Laenujääk 20 000 € Laenujääk 20 000 € + 10 000 € = 30 000 €
Laenu tagastamise tähtaeg Laenu tagastamise tähtaeg 60 kuud Laenu tagastamise tähtaeg 120 kuud
Intress Intress 15% Intress 9%
Igakuine makse Igakuine makse 475 € Igakuine makse 380 €
Laenusumma

alates 1 500 € kuni 1 500 000 €, ning mitte rohkem kui 75% tagatise turuväärtusest kinnisvaralaenu puhul

Aastaintress

alates 9% + 6 kuu Euribor

Periood

kuni 30 aastat

Laenu tagasimaksmise tingimused

Pakume oma klientidele mitmesuguseid maksegraafikute variante:

  • Annuiteetgraafik, kus laenu tagasimaksmine ja intresside tasumine toimub valitud perioodi jooksul.
  • Bullet-graafik, kus valitud perioodil toimub ainult intresside tasumine, laenu põhiosa tasutakse perioodi lõpul. Ideaalne kinnisvara müügi planeerimiseks 1-2 aasta jooksul
  • Balloon-graafik nullmaksetega: laenu ja kõigi intresside tagasimaksmine toimub ühe maksena laenuperioodi lõpus.
  • Balloon-graafik osaliste maksetega: erinevalt eelmisest variandist tasutakse osa intressidest igakuiselt ja ülejäänud osa laenuperioodi lõpul koos laenu tagasimaksega.

Samuti eespool kirjeldatud graafikute igasugune kombineerimine, mis võimaldab valida sobiva maksesumma.

Meil on paindlikud laenu tagasimaksmise tingimused. Kui Sa ei tea, millist varianti valida või mis on konkreetses olukorras parim, võta ühendust meie konsultantidega ja saad professionaalset nõu.

Laenupuhkus

Pakume oma klientidele võimalust taotleda maksepuhkust kuni 12-kuuliseks perioodiks, kui elutingimustes on toimunud muutusi ja laenukoormus muutub kliendile koormavaks.

Tagatis

Korter, maja, maatükk koos kommunikatsioonide ja juurdepääsuteedega Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas, Keilas, Maardus, Kuressaares või nende lähiümbruses. Kui kinnisvara asub mujal Eestis, soovitame esitada laenutaotlus ja me käsitleme seda individuaalselt.

Hindamisakt

Tüüpkorterite puhul seda ei nõuta, muude tagatisobjektide puhul sobib 6 kuust mitte vanem hindamisakt. Kui on olemas 6 kuust vanem hindamisakt, soovitame võtta ühendust meie konsultantidega, et selgitada välja uue hindamisakti esitamise vajadus.

Pärast esialgse teabe lugemist analüüsi hoolikalt, millises summas ja kui pikaks ajaks on laen vajalik.

Täida meie veebisaidil taotlus ja lisa sellele viimase 6 kuu pangatehingute väljavõte ning võimaluse korral hindamisakt või tagatisomandi fotod. Kui esitad laenutaotluse esialgseks analüüsiks piisavalt teavet, saadame 1 päeva jooksul näitliku laenupakkumise. Kui pakutud tingimused Sulle sobivad, toimub 3-5 päeva jooksul laenu- ja notariaalse lepingu sõlmimine tagatisomandile hüpoteegi seadmise kohta. Raha kanname taotleja arvelduskontole 1-3 päeva jooksul. Keskmiselt võtab see protsess aega 1-1,5 nädalat. Protsess võib kauem kesta, kui on vaja esitada kinnisvara hindamisakt või tekib vajadus esitada lisadokumente või -teavet.

Kui Sul on pärast selle teabe lugemist endiselt küsimusi, soovitame vaadata jaotist Küsimused või võtta ühendust meie konsultantidega telefoni või e-posti teel.