Laenud alates 1500 € - online laenu võtmine, kiir laenutaotlus ja laenupakkumine, raha laen vastus kohe, parimad laenupakkumised Eestis, odav laenamine, laenude võrdlus, kust saada laenu, uus laen kodust lahkumata

Laenud

Summa
-
+
euro
Al. 2000 € kuni 2000000 €
Periood
-
+
kuud
Alates 1 kuni 360 kuud
Kuumakse kokku 161€
Arvutus on ligikaudne, ei sisalda Euribori ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.
Vastus 1 tööpäeva jooksul
Aastaintress alates 9,9%
Tasuta nõustamine

Valige laenu

Pakume laenu tagatisel. Lihtne taotlusprotsess – vastus 1 tunniga. Laenusumma alates 1500 €. Tutvu laenutingimustega ja küsi nõu meie eksperdilt.
Hüpoteeklaen Hüpoteeklaen
Sobib oivaliselt korteri, maja või maatüki ostmiseks ning annab ka võimaluse rahastada igasuguseid ettevõtmisi.
Ärilaen Ärilaen
Kasulik lahendus käibevahendite rahastamiseks äritegevuse laiendamiseks või ettenägematute kulude tasumiseks, uutesse projektidesse investeerimiseks või äripindade ostmiseks.
Ehituslaen Ehituslaen
Mõeldud kinnisvaraobjektide arendamiseks nende edasise müügi või enda otstarbeks kasutamise eesmärgil. Võimalik on suurte ehitusprojektide etapiviisiline rahastamine. Etapiviisilised laenumaksed vastavalt ehitusetappidele aitavad oluliselt säästa intressikuludelt.
II järjekoha hüpoteeklaen II järjekoha hüpoteeklaen
Pakume laenuvõimalust ka siis, kui kinnistul on juba hüpoteek laenuasutuse kasuks. Seame oma hüpoteegi panga oma järel ja Teil tekib uue laenu võimalus.
Refinantseerimine Refinantseerimine
Võimalus refinantseerida olemasolevaid laenukohustusi soodsamatel tingimustel. Madal intressimäär ja laenu tagasimakseperioodi pikendamine vähendavad laenumaksete igakuist koormust.