Laenud alates 1500 € - online laenu võtmine, kiir laenutaotlus ja laenupakkumine, raha laen vastus kohe, parimad laenupakkumised Eestis, odav laenamine, laenude võrdlus, kust saada laenu, uus laen kodust lahkumata

Laenud

Summa
-
+
euro
Al. 2000 € kuni 2000000 €
Periood
-
+
kuud
Alates 1 kuni 360 kuud
Kuumakse kokku 161€
Arvutus on ligikaudne, ei sisalda Euribori ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.
Vastus 1 tööpäeva jooksul
Aastaintress alates 9,9%
Tasuta nõustamine

Valige laenu

Pakume laenu tagatisel. Lihtne taotlusprotsess – vastus 1 tunniga. Laenusumma alates 1500 €. Tutvu laenutingimustega ja küsi nõu meie eksperdilt.
Sobib oivaliselt korteri, maja või maatüki ostmiseks, pakkudes laen kinnisvara tagatisel, mis annab võimaluse rahastada igasuguseid ettevõtmisi.
Kasulik lahendus käibevahendite rahastamiseks, äritegevuse laiendamiseks või ettenägematute kulude tasumiseks, laen kinnisvara tagatisel võimaldab investeerida uutesse projektidesse või osta äripindu.
Mõeldud kinnisvaraobjektide arendamiseks nende edasise müügi või enda otstarbeks kasutamise eesmärgil, pakub laen kinnisvara tagatisel võimalust suurte ehitusprojektide etapiviisiliseks rahastamiseks. Etapiviisilised laenumaksed vastavalt ehitusetappidele aitavad oluliselt säästa intressikuludelt.
Pakume laenuvõimalust ka siis, kui kinnistul on juba hüpoteek laenuasutuse kasuks, integreerides laen kinnisvara tagatisel teenust. Seame oma hüpoteegi panga oma järel, mis avab Teile uue laenu võimaluse.
Võimalus refinantseerida olemasolevaid laenukohustusi soodsamatel tingimustel, kaasates laen kinnisvara tagatisel, pakub madalat intressimäära ja laenu tagasimakseperioodi pikendamist, mis vähendab laenumaksete igakuist koormust.