Laen USA-st? Räägime selle saamise tingimustest. - OMEGA LAEN AS

Laen USA-st? Räägime selle saamise tingimustest.

On rumal eitada, et USA laenuturg on üks arenenumaid maailmas. Laene on erinevat tüüpi: hüpoteeklaenud, krediidid, krediitkaardid.  Laenude madal maksumus madalate intressimäärade tõttu, kõrge kliendikesksus, aktiivne konkurents pangandussektoris – kõik see muudab tarbimislaenud elanike seas  eriti nõutuks ja populaarseks.

Pangad pakuvad erinevaid tingimusi, kuid tugeva konkurentsi tõttu püüavad nad laenuvõtjaid igal võimalikul moel enda poole meelitada. Alljärgnevalt kaalume 3 erineva panga pakkumisi.

Citigroup

Üks viiest suurimast USA pangast. Intressimäär on 7,99-17,99%, laenutähtaeg 6 kuust kuni 5 aastani, summa 2 000-50 000 $. Taotlusi töödeldakse kiiresti, pärast kinnitust saate deklareeritud summa kätte 5 tööpäeva jooksul posti teel.

Wells Fargo Bank

See on suuruselt neljas pank. Laenuteenuseid ei osutata mitte ainult USA-s, vaid ka Kanadas ja Puerto Ricos. Intressimäär on 6,74 – 23,99%, laenu tähtaeg 1 aastast kuni 5 aastani, summa 3000 – 100 000 $. Miinimumintressi on siin keeruline saada, inimesel peab olema selles pangas arvelduskonto ja deposiit ning muidugi ideaalne laenuajalugu.

Discover Bank

Põhiliseks tegevussuunaks on krediitkaartide väljastamine, aga ka maksesüsteemid Discover ja Pulse. Tarbimislaene antakse intressimääraga 6,99–24,99%  3–7 aastaks summas 2500–35 000 dollarit.