KONTAKTID

MEIE KLIENT ON MEIE PARTNER

summa

Alates 1500 € kuni 2 000 000 €

-
+

Periood

Alates 1 kuni 240 kuud

-
+

Kuumakse

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Peakontor

  • Ärinimi:Omega Laen AS
  • Reg.kood: 11691792
  • Telefon:6 777 888, 55 580 111
  • E-mail:info@omegalaen.ee
  • Aadress: Pirita tee 20t, 10127 Tallinn
  • Lahtiolekuaeg: E-R: 9:00 – 17:00

ÜLEKANDE REKVISIIDID

  • Arve LHV: EE917700771002714526
  • Swift: LHVBEE22
  • Arve SwedBank: EE342200221046726376
  • Swift: HABAEE2X
  • Selgitus: Laenuleping nr …

TALLINN ESINDUS

  • Telefon: 6 686 021, 6 686 023, 58055495
  • E-post: irina@omegalaen.ee, kristin@omegalaen.ee
  • Aadress: Narva mnt 13 (I korrus)
  • Lahtiolekuaeg: E-R: 9:00 – 17:00

TARTU ESINDUS

  • Juhataja: Karin Pärna
  • Telefon: 746 00 86, 581 00 111
  • E-post: tartu@omegalaen.ee
  • Aadress: Vallikraavi 2 (ruum 401)
  • Lahtiolekuaeg: E-R: 9:00 – 17:00

NARVA ESINDUS

  • Juhataja: Jelena Reintal
  • Telefon: 3 560 800, 580 111 18
  • E-post: narva@omegalaen.ee
  • Aadress: Kerese 3
  • Lahtiolekuaeg: E-R: 9:00 – 17:00

KLAIPEDA ESINDUS

  • Juhataja: Jonas Butkus
  • Telefon: (+370) 464 939 64
  • E-post: info@kreditogarantas.lt
  • Aadress: Naujojo sodo 1a, Klaipeda
  • Lahtiolekuaeg: E-R: 9:00 – 17:00

VARSSAAVI ESINDUS

  • Juhataja: Viacheslav Zagoruiko
  • Telefon: (+48) 7 3276 0260
  • E-post: kontakt@baltcredit.pl
  • Aadress: Ul. Świętokrzyska 18/228
  • Lahtiolekuaeg: E-R: 9:00 – 17:00

Meeskond


Juhataja

Mariina Huttunen

mariina@omegalaen.ee

(+372) 6 686 022

Narva esinduse juhataja

Jelena Reintal

narva@omegalaen.ee

(+372) 580 111 18

Vanem laenuhaldur

Igor Dobroljubski

igor@omegalaen.ee

(+372) 56 65 50 66

Laenuhaldur

Irina Titova

irina@omegalaen.ee

(+372) 6 686 021

Laenuhaldur

Kristin Tubro

kristin@omegalaen.ee

(+372) 6 686 023

Turundusjuht

Maria Tulbina

maria@omegalaen.ee

(+372) 55 93 24 00

Finantsjuht, Andmekaitsespetsialist

Eduard Kimask

info@omegalaen.ee

(+372) 555 80 111

Jurist

Julia Mai Rinne

jurist@omegalaen.ee

(+372) 59 12 55 65

Sekretär

Julia Grigorjan

info@omegalaen.ee

(+372) 555 80 111

Narva esinduse sekretär

Yulia Laasma

narva@omegalaen.ee

(+372) 3 560 800